آشپزی کردن رامین ناصرنصیر نیلوفر پارسا پژمان بازغی

آشپزی کردن: رامین ناصرنصیر نیلوفر پارسا پژمان بازغی ویشکا آسایش فریبا نادری اکران عمومی سحر قریشی سینمایی پروانه نمایش پروانه

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ دنبال انحراف اذهان عمومی از مداخله انتخاباتی روسیه است / کری

وزیر امور خارجه دولت اوباما دیدار میان روسای جمهوری آمریکا و روسیه در فنلاند را “شرم‌آور و خطرناک” خواند و در عین حال از سیاست‌های دوران قبلی ریاست جمهوری ایالا

ترامپ دنبال انحراف اذهان عمومی از مداخله انتخاباتی روسیه است / کری

کری: ترامپ دنبال انحراف اذهان عمومی از مداخله انتخاباتی روسیه است

عبارات مهم : روسیه

وزیر امور خارجه دولت اوباما دیدار میان روسای جمهوری آمریکا و روسیه در فنلاند را “شرم آور و خطرناک” خواند و در عین حال از سیاست های دوران قبلی ریاست جمهوری ایالات متحده حمایت کرد.

به گزارش ایسنا، جان کری، وزیر امور خارجه سابق آمریکا در گفتگو با برنامه سی.بی.اس گفت: من این دیدار را شوک آور می دانم. این دیدار، “بسیار خطرناک و شرم آور” بود.

کری یکی از دموکرات هایی است که اخیرا به انتقاد شدید از دیدار میان دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین، روسای جمهوری آمریکا و روسیه در فنلاند پرداخته است.

ترامپ دنبال انحراف اذهان عمومی از مداخله انتخاباتی روسیه است / کری

وی همچنین ادامه داد: این دیدار را شاید نتوان فقط یک سرسپردگی دانست. این دیدار، خطرناک هست. مدیر جمهوری در آنجا بود بدون اینکه از کشورش دفاع کند. او از حقیقت و حقایق موجود دفاع نکرد. این دیدار به جهانیان ثابت کرد که ترامپ به کاری که انجام می دهد، فکر نمی کند یا حتی نمی داند حقایق چه هستند یا حقایق مربوط به مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا را نمی پذیرد.

جان کری همچنین از دولت باراک اوباما، مدیر جمهوری سابق آمریکا دفاع کرد و گفت: مداخله روسیه در انتخابات در دوران اوباما مشهود و واضح شد و اوباما این مسائله را زیر نظر داشت. آخرهای تابستان سال ۲۰۱۶ بود که ما این مساله را کشف کردیم.

وزیر امور خارجه دولت اوباما دیدار میان روسای جمهوری آمریکا و روسیه در فنلاند را “شرم‌آور و خطرناک” خواند و در عین حال از سیاست‌های دوران قبلی ریاست جمهوری ایالا

وزیر امور خارجه سابق آمریکا همچنین به این مساله اشاره کرد که ترامپ به شدت درگیر احترام گذاشتن به پوتین است.

کری همچنین مدعی شد که ترامپ به دنبال منحرف ساختن مساله پیگیری به مساله دخالت روسیه در انتخابات است و ادامه داد: آنچه که او همواره انجام می دهد این است که به دنبال منحرف ساختن اذهان از این مساله است.

واژه های کلیدی: روسیه | آمریکا | اوباما | باراک اوباما | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz