آشپزی کردن رامین ناصرنصیر نیلوفر پارسا پژمان بازغی

آشپزی کردن: رامین ناصرنصیر نیلوفر پارسا پژمان بازغی ویشکا آسایش فریبا نادری اکران عمومی سحر قریشی سینمایی پروانه نمایش پروانه

گت بلاگز اخبار حوادث خبری از ملوان زخمی نیست ، دزدان دریایی جنازه ناخدای ایرانی را بعد دادند

به گفته مدیرعامل تعاونی صیادان چابهار و کنارک، جنازه ناخدای شناور ایرانی که در یورش دزدان دریایی سومالی به ضرب گلوله کشته شده است بود با ریش سفیدی یک ناخدای اما

دزدان دریایی جنازه ناخدای ایرانی را بعد دادند/خبری از ملوان زخمی نیست

عبارات مهم : ایرانی

به گفته مدیرعامل تعاونی صیادان چابهار و کنارک، جنازه ناخدای شناور ایرانی که در یورش دزدان دریایی سومالی به ضرب گلوله کشته شده است بود با ریش سفیدی یک ناخدای اماراتی به کشور باز می گردد.

علیم افشار، (مدیرعامل تعاونی صیادان چابهار و کنارک) در مورد اوضاع جنازه ناخدای کشته شده است به دست دزدان دریایی سومالی، به خبرنگار ایلنا می گوید: یک ناخدای شناور تجاری اماراتی که پیش از این با ناخدای کشته شده است به دست دزدان دریایی سومالی رفیق بود با ریش سفیدی جنازه او را بعد گرفت تا به دست خانواده اش در کشور عزیزمان ایران برساند.

او ادامه می دهد: گویا این ناخدا اماراتی که پیش از این با ناخدای ایرانی با افراد مرتبط با گروه دزدان دریایی سومالی مراوداتی داشته است با ریش سفیدی و توضیح شرایط معیشتی این ناخدا توانست جنازه او را بعد بگیرد.

خبری از ملوان زخمی نیست ، دزدان دریایی جنازه ناخدای ایرانی را بعد دادند

دزدان دریایی سومالیپیش از این اعلام کرده بودند که جهت بازگرداندن جنازه این ناخدا ۱۵۰۰ دلار می خواهند در صورتی که خانواده این ناخدا حتی توان پرداخت ۱۰۰ دلار را هم ندارند.

افشار در مورد اوضاع خانوادگی این ناخدای کشته شده است اضافه می کند: ناخدا رحمتی از اهالی شهرستان کنارک بود و حدود سی سال سن داشت از او شش فرزند باقیمانده است که هرکدام از آنها با یک سال اختلاف متولد شده است اند.

به گفته مدیرعامل تعاونی صیادان چابهار و کنارک، جنازه ناخدای شناور ایرانی که در یورش دزدان دریایی سومالی به ضرب گلوله کشته شده است بود با ریش سفیدی یک ناخدای اما

این فعال صیادی در مورد چگونگی بازگرداندن جنازه ناخدا رحمتی خاطرنشان می کند: ناخدای اماراتی جنازه را از دزدان دریایی سومالی تحویل گرفته است و در میانه های راه جنازه را به یکی از لنج های ایرانی داده هست. جنازه ناخدای کشته شده است دست به دست می چرد تا هر شناوری که سریعتر به آب های کشور عزیزمان ایران می رسد آنرا را به خانواده ناخدا تحویل بدهد.

وی همچنین در خصوص سایر خدمه این شناور ربوده شده است می گوید: تاآنجا می دانیم که یکی از خدمه در جریان حمله دزدان ربوده شده است بود ولی اکنون هیچ خبر تازه ای نداریم، تماسی هم از طریق اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … گرفته نشده اشت و این بی خبری باعث شده است است تا خانواده این صیاد اوضاع معنوی مناسبی نداشته باشند.

واژه های کلیدی: ایرانی | سومالی | خانواده | دزدان دریایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz