آشپزی کردن رامین ناصرنصیر نیلوفر پارسا پژمان بازغی

آشپزی کردن: رامین ناصرنصیر نیلوفر پارسا پژمان بازغی ویشکا آسایش فریبا نادری اکران عمومی سحر قریشی سینمایی پروانه نمایش پروانه

گت بلاگز اخبار حوادث زلزله 6.1 ریشتری و 6.2 ریشتری هجدک 2 زلزله مستقل از یکدیگر بودند

مدیر کل مدیریت بحران و حوادث غیر مترقبه استانداری کرمان با اشاره به اینکه زلزله 6.1 در منطقه اطلاع‌رسانی انجام شده است بود و مردم نکات ایمنی را رعایت کرده بودند

زلزله 6.1 ریشتری و 6.2 ریشتری هجدک 2 زلزله مستقل از یکدیگر بودند

زلزله 6.1 ریشتری و 6.2 ریشتری هجدک 2 زلزله مستقل از یکدیگر بودند

عبارات مهم : حوادث

مدیر کل مدیریت بحران و حوادث غیر مترقبه استانداری کرمان با اشاره به اینکه زلزله 6.1 در منطقه اطلاع رسانی انجام شده است بود و مردم نکات ایمنی را رعایت کرده بودند لذا تلفاتی نداشته ایم، اعلام کرد: دو زلزله (6.1 ریشتری و 6.2 ریشتری) هجدک دو زلزله مستقل از یکدیگر بودند.

علی حسین زاده مهرابی در گفت وگو با ایسنا به تشریح آخرین اوضاع زلزله 6.2 ریشتری ظهر امروز 21 آذرماه پرداخت و گفت: اولویت اول ما جان مردم است لذا تا کنون آماری از تعداد منزل های تخریب شده است را نداریم.

وی، تعداد مصدومین را 17 نفر اعلام کرد و افزود: 14 نفر در کرمان و 3 نفر در راور مصدوم شده است اند که این مصدومین به علت فرار ناشی از وحشت بوده است و توصیه قابل توجه این است که در منطقه زلزله زده مجروح نداشته ایم.

مدیر کل مدیریت بحران و حوادث غیر مترقبه استانداری کرمان با بیان این که برق هیچ یک از نقاط زلزله زده قطع نیست، اظهار کرد: فقط راه روستای دیزی دچار مسدود شده است است که در حال بازگشایی آن هستیم.

وی با اعلام این خبر که 24 بعد لرزه تا نیم ساعت قبل منطقه هجدک راور را لرزانده هست، عنوان کرد: براساس گزارشات رسیده تاکنون حدود سه منزل با سازه خشت و گلی که در زلزله قبلی دچار اتفاق شده است بودند، مقداری تخریب شدند.

حسین زاده مهرابی بیان کرد: متاسفانه تا حدود یک ساعت بعد از زلزله تماس از طریق گوشی با مناطق زلزله زده غیر ممکن بود. زلزله 6.1 در منطقه اطلاع رسانی انجام شده است بود و مردم نکات ایمنی را رعایت کرده بودند لذا تلفاتی نداشته ایم.

زلزله 6.1 ریشتری و 6.2 ریشتری هجدک 2 زلزله مستقل از یکدیگر بودند

واژه های کلیدی: حوادث | زلزله | کرمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz