آشپزی کردن رامین ناصرنصیر نیلوفر پارسا پژمان بازغی

آشپزی کردن: رامین ناصرنصیر نیلوفر پارسا پژمان بازغی ویشکا آسایش فریبا نادری اکران عمومی سحر قریشی سینمایی پروانه نمایش پروانه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» بعد از ۴ سال اکران می‌شود

سخنگوی شورای صنفی نمایش از پخش فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان بعد از چهار سال خبر داد.

فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» بعد از ۴ سال اکران می‌شود

فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» بعد از ۴ سال اکران می شود

عبارات مهم : زندگی

سخنگوی شورای صنفی نمایش از پخش فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان بعد از چهار سال خبر داد.

غلامرضا فرجی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا، راجع به تازه ترین تصمیمات شورای صنفی نمایش، اظهار داشت: قرارداد فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» در گروه آزاد ثبت شد، بنابراین این فیلم از ۲۹ آذر نمایش خود را در سینماهای سراسر کشور شروع خواهد کرد.

وی همچنین راجع به وظیفه اکران دیگر فیلم توقیفی «آشغال های دوست داشتنی» توضیح داد: قرارداد این فیلم جهت ثبت در شورای پروانه نمایش این هفته ارائه نشده است.

سخنگوی شورای صنفی نمایش از دیگر مصوبات امروز(دوشنبه) شورا را نمایش فیلم «آینه بغل» به جای «انزوا» از روز چهارشنبه ۱۵ آذر ماه در گروه سینمایی استقلال اعلام کرد.

فرجی ادامه داد: همچنین فیلم «خفگی» به کارگردانی فریدون جیرانی نیز از سرگروه زندگی تعویض خواهد شد ولی اکران این فیلم و «انزوا» در زیرگروه های ادامه خواهد داشت.

وی گفت: در سرگروه زندگی بعد از فیلم «خفگی» فیلم «شکلاتی» اکران خواهد شد و فیلم «فهرست مقدس» نیز خاص مدارس در نوبت صبح در گروه آزاد اکران می شود.

فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» بعد از ۴ سال اکران می‌شود

به گزارش ایرنا، فیلم «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان و محصول سال ۱۳۹۲ است که نوید محمدزاده و باران کوثری بازیگران مهم آن هستند و در جشنواره فیلم فجر همان سال به نمایش درآمد و آخر بعد از چهار سال اکران عمومی می شود.

«عصبانی نیستم» داستان یک دانشجوی ستاره دار و اخراجی است که جهت فراهم آوردن حداقل شرایط زندگی در رویارویی با بی اخلاقی های جامعه با خود تمرین می کند تا «عصبانی» نباشد و در تلاش است تا دختر مورد علاقه خود را از دست ندهد.

واژه های کلیدی: زندگی | نمایش | سینمایی | کارگردانی | اکران عمومی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz