آشپزی کردن رامین ناصرنصیر نیلوفر پارسا پژمان بازغی

آشپزی کردن: رامین ناصرنصیر نیلوفر پارسا پژمان بازغی ویشکا آسایش فریبا نادری اکران عمومی سحر قریشی سینمایی پروانه نمایش پروانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ازبکستان به پلی‌آف هم نرفت ، کره‌جنوبی مسافر روسیه شد

تیم ملی فوتبال کره جنوبی توانست با تساوی برابر ازبکستان و شکست سوریه برابر کشور عزیزمان ایران جواز حضور در جام‌جهانی ۲۰۱۸ را کسب کند.

ازبکستان به پلی‌آف هم نرفت ، کره‌جنوبی مسافر روسیه شد

کره جنوبی مسافر روسیه شد/ ازبکستان به پلی آف هم نرفت

عبارات مهم : ایران

تیم ملی فوتبال کره جنوبی توانست با تساوی برابر ازبکستان و شکست سوریه برابر کشور عزیزمان ایران جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ را کسب کند.

به گزارش ایسنا، در دیدارهای همزمان مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا از گروه A تیم های ازبکستان و کره جنوبی جهت تعیین دومین تیم صعودکننده به جام جهانی از این گروه برابر هم قرار گرفتند که در آخر دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

ازبکستان به پلی‌آف هم نرفت ، کره‌جنوبی مسافر روسیه شد

با این تساوی و با توجه به تساوی سوریه برابر ایران، کره جنوبی به عنوان تیم دوم گروه A راهی روسیه شد و سوریه نیز به عنوان تیم سوم باید در مرحله پلی آف برابر تیم سوم گروه B قرار بگیرد.

در دیگر دیدار این گروه تیم های قطر و چین در دیداری تشریفاتی برابر هم صف آرایی کردند که در آخر شاگردان لیپی موفق شدند با نتیجه ۲ بر یک میزبان خود را شکست دهند. گل های چین را در این دیدار ژائو ژی (۷۴) و لی وو (۸۳) وارد دروازه قطری ها کردند. تک گل قطر را نیز عفیف به ثمر رساند. همچنین چینی ها از دقیقه ۸۲، ده نفره به کار خود ادامه دادند.

تیم ملی فوتبال کره جنوبی توانست با تساوی برابر ازبکستان و شکست سوریه برابر کشور عزیزمان ایران جواز حضور در جام‌جهانی ۲۰۱۸ را کسب کند.

در این گروه کشور عزیزمان ایران موفق شد با ۲۲ امتیاز به عنوان صدرنشین به جام جهانی افزایش کند. همچنین کره جنوبی نیز با ۱۵ امتیاز دوم شد و جواز حضور در جام جهانی را گرفت. ازبکستان نیز با کسب ۱۳ امتیاز منتظر مشخص شدن تیم سوم گروه B است تا حریف خود را در پلی آف بشناسد.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | سوریه | کره جنوبی | ازبکستان | جام جهانی | کره جنوبی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz